16-dniowe opóźnienie okresu

Witam. Na początku grudniu spóźnił mi się okres 11 dni. Teraz też się spóźnia Poszłam do ginekologa, stwierdził że wszystko ok i przepisał lek na wywołanie. 5dni lykalam te tabletki po zakończeniu miał się pojawić okres ogólnie spóźnia mi się 16 dzień i 5 po tabletkach. Co się dzieje czego to może być objaw. Wspomnę ze biorę teraz antybiotyk trzy dniowy bo mam powtórkę anginy i brałam tez antybiotyk od 20 do 30 grudnia na angine.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do ginekologa. A czy wykonywała Pani test ciążowy?