Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

17-dniowe plamienie po odstawieniu tabletek Ovulan

Witam mam pewnien problem brałam tabletki ovulan pierwszy listek było wszystko ok przy drugim wziełam 12 tabletke i dostałam plamien /krwawien odstawiłam je bo to trwało ponad 17 dni i złe samopoczucie odsawiłam wczoraj a ja dalej plamie/krwawie co mam zrobic do ginekologa mam dopiero po 20;(
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane plamienia są działaniem niepożądanym antykoncepcji hormonalnej, które pojawia się u większości kobiet. Póki co nie ma powodów do niepokoju. Zdecydowanie warto jednak udać się na konsultację do specjalisty ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy