Agresywne zachowanie u chłopaka

Dzień dobry. Mam od kilku miesięcy problem z agresją chłopaka. Zaczeło się od dwu krotnego uderzenia w twarz, potem tylko szarpał i wyzywał ale obiecał że się to nie powturzy. W tamtym tygodniu jednak się to powturzyło i szarpał mną tylko dlatego że siedziałam na fotelu a nie z nim na łużku. Dodam jeszcze że on ma padaczke nabytą i czy to może być powodem i jak można to leczyć??

Dzień dobry!

Choroby neurologiczne mogą wpływać na zachowanie, cechy osobowości człowieka itp. Nie zmienia to jednak faktu, że doświadcza Pani przemocy, na którą nie można się zgadzać i którą trzeba przerwać. Pomoc i wsparcie otrzyma Pani np. w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej, Fundacji Niebieska Linia, Centrum Praw Kobiet.

Pozdrawiam!

Serdecznie witam,
Jeżeli chłopak pokazuje agresywne zachowanie po kilku miesiącach znajomości to na pewno będzie robił to dalej, nie dotrzymuje też przyrzeczeń. Jeżeli ma padaczkę to prawdopodobnie się leczy. W związku z tym nie powinien być agresywny.
Proszę się bardzo mocno zastanowić nad tym związkiem. Może porozmawiać na ten temat z rodzicami albo z koleżankami?
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
www.psychoterapie-szczecin.pl