Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Agresywne zachowanie u chłopaka

Dzień dobry. Mam od kilku miesięcy problem z agresją chłopaka. Zaczeło się od dwu krotnego uderzenia w twarz, potem tylko szarpał i wyzywał ale obiecał że się to nie powturzy. W tamtym tygodniu jednak się to powturzyło i szarpał mną tylko dlatego że siedziałam na fotelu a nie z nim na łużku. Dodam jeszcze że on ma padaczke nabytą i czy to może być powodem i jak można to leczyć??
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Depresja u dzieci

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psycholog Paulina Stolorz opowiada o występowaniu depresji u dzieci.

Dzień dobry!

Choroby neurologiczne mogą wpływać na zachowanie, cechy osobowości człowieka itp. Nie zmienia to jednak faktu, że doświadcza Pani przemocy, na którą nie można się zgadzać i którą trzeba przerwać. Pomoc i wsparcie otrzyma Pani np. w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej, Fundacji Niebieska Linia, Centrum Praw Kobiet.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Serdecznie witam, Jeżeli chłopak pokazuje agresywne zachowanie po kilku miesiącach znajomości to na pewno będzie robił to dalej, nie dotrzymuje też przyrzeczeń. Jeżeli ma padaczkę to prawdopodobnie się leczy. W związku z tym nie powinien być agresywny. Proszę się bardzo mocno zastanowić nad tym związkiem. Może porozmawiać na ten temat z rodzicami albo z koleżankami? Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska www.psychoterapie-szczecin.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy