Alergia, kaszel i duszności

Kiedys wykryto u mnie niewielka alergie. Kilka lat pozniej mi sie pogorszylo i gdzies przez rok bralam proszki od alergi prawie dzien w dzien ktore mi pomagaly. Nastepnie zaczelam kaszlec i miec dusznosci. To trwa do dzis. Pulmonolog stwierzila astme. Potem powtorzylam testy alergiczne i nic nie wyszlo. To przestalam brac inhalator. Minelo kilka miesiecy i dzis mam okropny kaszel i dusznosci. I nie wiem co robic. alergolog powiedziala ze watpi ze mam astme. I co mam robic? Krtan mam w porzadku

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że jest Pani pod stałą opieką specjalisty alergologa. Jeśli tak, proszę udać się na wizytę. Być może konieczne jest ponowne włączenie leków. Bez wątpienia nie ma jednak takiej możliwości, by pokierować Pani leczeniem w ramach porady internetowej.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie konieczne jest ponowne wdrożonie leczenia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy ponownie udać się do specjalisty pulmonologa celem weryfikacji diagnozy astmy. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.