Analiza wyników badań przy pokrzywce idiopatycznej i obrzęku twarzy

Witam. właśnie sprawdzam wyniki , czy mogę prosić o analizę/składowa dopełniacza C3s-0.98 składowa dopełniacza C4-0.21 autoprzeciwciała jadrowe ANA-HEp 1:320 typ ziarnisty-SSA? RNP? odczyn Biernackiego-2 od lat choruje na pokrzywkę idiopatyczną, ostatnio mam bardzo silne obrzeki twarzy,oczu i szyi,mam 36 lat, stwierdzoną astmę i uczulenie na kurz/sierść

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki C3, C4 są prawidłowe. OB jest nieco za niskie. Podwyższone jest także miano p/ciał ANA. Konieczna jest dalsza diagnostyka pod okiem specjalisty reumatologa w oparciu o dane kliniczne.