Arytmia serca spowodowana brakiem potasu

witam, mam 24 lata w marcu 2014r trafiłem do szpitala dzięki mojej poprzedniej pracy. miałem arytmie serca spowodowaną całkowitym brakiem potasu i witamin oraz nerwice, po tym wszystkim jak brałem lekarstwa opocorden, później jelita i kolejne antybiotyki, i tak się to wszystko jak już myślałem ze wszystko jest ok nagle dostałem bakteri helicobacter pylori, i znowu kilka antybiotyków, mam ciągle jakieś obawy że coś jest nie tak z moim zdrowiem mania sprawdza pulsu. czy mam nerwice na tym punkcie?

Witam,

Miał Pan długi okres leczenia, stąd nie dziwnym jest, że teraz dużo Pan myśli o swoim zdrowiu i martwi się Pan o nie. Może Pan porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który może wykluczyć aktualnie wszelkie choroby. Jeśli tak się stanie, a Pan nadal będzie obawiał się o siebie, proszę skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego. Tam specjaliści udziela Panu wsparcia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

byc moze.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza