Astma u 4-letniego dziecka

Witam moj synek ma 4 lata skonczone od wczesnego dziec. Choruje na astme. Od czerwca doszedl czesty mokry duszacy kaszel nicny jak i w dzien tez odksztusza niewiem skad bierze sie ta flegma ni to katar ni zatoki ale noce sa koszmarne non stop kaszle nieliczac przerw raz to jest 3 tyg teraz byla przerwa tylko 5 dni i znow zaflegmiony kaszlacy odksztuszajacy. Bierze leki na astme testy skorne ujemne , skonczyl druga serie Ismigenem i jest w trakcie 3 seri isoprinosinum skad ten kaszel?non stop lek

Aleksander Ropielewski

Rozumiem niepokój jednak bez przeprowadzenia badania i dokładnej analizy dotychczasowego leczenia nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi, ani postawić wstępnego rozpoznania. Sugeruję kontakt z pediatrą.