Ataki paniki i strachu po rozstaniu z partnerem

Witam, Przeżywam rozstanie z partnerem od 3ch miesięcy jest nadal tak samo, cały czas płaczę , nie mogę jeść, spać, drętwieją mi dłonie . Nie mogę skupić się na niczym innym tylko na tym , że zostałam zdradzona. I oszukana w perfidny sposób . Cały czas siedzę w domu i w ciagu dnia przychodzą ataki paniki i strachu, niewiem co mam ze sobą wtedy zrobić. Nie widzę perspektywy na dalsze życie. Co dalej zrobić aby tak to życie nie bolało...mam 26lat i nic mnie nie cieszy. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Bardzo Pani współczuję straty. Zachęcam do spotkania z dobrym psychiatrą, który być może udzieli wsparcia lekami i/lub rozmową.
Czasem dojście do siebie zajmuje dłuższy czas. Warto poświęcić sobie dużo uwagi - by się rozpieszczać, np. dobrą lekturą, spacerem wśród zieleni, wysypianiem się, pachnącą kąpielą itp.
Chodzi o to, by oderwać myśli od tego, czego nie ma i niestety nie będzie.
Przed świtem jest najciemniej. Po nocy, każdej nocy, przychodzi dzień :)
Będzie lepiej. Niestety w życiu przechodzimy ciężkie chwile. Jeśli jest Pani osobą wierzącą - warto usilnie prosić Boga o pomoc, by Zmartwychwstały Jezus przytulił Panią do serca i dał pomoc.