Czy to mogą być oznaki nerwicy lękowej?

Witam. Kilka dni temu bardzo przeżyłam śmierć babci. Od tamtego czasu towarzyszy mi uczucie niepokoju, strachu. Boję się że cos stanie sie mi albo mojej rodzinie. Mam okropne duszności, ból brzucha.. nawet w pracy. Ogarnia mnie panika, że cos mi się stanie. Cały czas myślę o babci, i mam ją przed oczami... czy to mogą być oznaki nerwicy lękowej? proszę o pomoc.

Witam
Bardzo współczuję straty. Objawy, o których Pani pisze świadczą, że bardzo blisko byłyście Panie ze sobą. Trudno coś doradzić, gdy nic więcej nie wiadomo o odejściu Pani babci. Czas leczy rany.... Warto porozmawiać o swoich uczuciach, lęku z zaufaną osobą. Samotność podpowiada najstraszniejsze scenariusze w niektórych wypadkach.
Jeśli jest Pani osobą wierzącą można porozmawiać z księdzem, pomodlić się za babcię i powierzyć życie swoje i bliskich Panu Bogu.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja Fitchman