Badania estradiolu, prolaktyny, progesteronu przed planowaniem ciąży

Proszę o interpretację: Lh 17.06 FSH -4 ESTRADIOL 103.9 PROLAKTYNA 284.1 PROGESTERON 0.772 TESTOST. 0.646 czy badania da prawidłowe,? Od roku staramy die o ciążę i nic z tego...czekam na wizytę i bardzo proszę o pomoc. Bad. Na początku cyklu chyba 3 dc. W późniejszym dc. Wyniki: tej 3 gen 2.26 LH 7.21 FSH1.77 ESTRADIOL 325.8 PROLAKTYNA 428.7 PROGEST. 11.11. Dodam że 8 lat temu byłam w ciąży ale niestety zakończyła die porozumieniem samoistnym. Ten sam partner. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Badania musi zinterpretować lekarz zlecający ale wydaje się że część wyników nie jest prawidłowa- dla pełnej oceny ważne są dni cyklu w których były wykonane a Pani opis nie jest całkiem jasny. Proszę poczekać do wizyty u ginekologa, wtedy będzie można podjąć stosowne leczenie.