Badanie bHCG i torbiel

Witam serdecznie. Dnia 10 sierpnia 2016 r. wykonałam badanie beta HCG które wyszło 497 mIU/ml, natomiast badaniez dnia 17 sierpnia dało wynik 2273 mIU/ml. 31 lipca lekarz ginekolog stwierdził u mnie torbiel. Miałam również inne objawy bardziej świadczące o ciąży. Czy te wyniki świadczą o ciąży czy jest to spowodowane torbielą?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze konieczni eudac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozan cos więcej powiedzieć. trzeba okreslic czy zarodek znajduje się w jamie macicy.