Badanie GDX a badanie wzroku

Witam odebrałam wyniki badania GDX RIGHT (OD) Cornea: 40nm, 8.1 deg, Res 7nm, -7.0 deg LEFT (OS) Cornea: 36nm, 3.4 deg, Res: 2nm, 55.2 deg Poproszę o interpretację bo po minie optyka... wnioskuję, że ciekawie nie jest, a wizyta dopiero za dwa miesiące u specjalisty Pozdrawiam Natt

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mamy możliwości interpretacji wspomnianego badania bez odpowiedniego oprogramowania komputerowego.