Badanie holterem w celu wykluczenia fizyczych powodów objawów nerwicy lękowej

Proszę o pomoc w wyniku: badanie holterem w celu wykluczenia fizyczych powodow objawow nerwicy lękowej (echo ok, tarczyca ok, 5 x ekg ok) Sredni hr: 74,min. 40, max 171 8 poj skurczy nadkomorowych, komorowych brak, pauz brak Co budzi moje nawiększe zdziwienie i ogromny niepokoj: ST1: 936,1 min, 3.4mm (podczas ataku nerwicy) ST2: 1.2 min, -2.7mm ST3: 1048.6 min, 5.3mm (podczas ataku nerwicy). Te parametry zostały wypełnie pominięte we wnioskach podp. przez lekarza. ps. Max RR 1711ms

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania powinien zinterpretować specjalista kardiolog w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.