Badanie - ocena miednicy w TVUS
Witam.Co to jest za badanie ocena miednicy w TVUS i czy można go wykonać w każdym gabinecie ginekologicznym gdzie wykonywane jest usg dopochwowe chodzi o wynik w miednicy pośrodkowo 7 cm zmiana guzowata o dość intensywnym unaczynieniu obraz wskazuje na mięśniakowatą przebudowę trzonu macicy co to w ogóle oznacza jakie jeszcze badania zrobić u nas w lim nie bardzo znajdzie dobrego ginekologa bardzo bym prosiła o rade gdzie najlepiej udac się do krakowa,dziękuje i pozdrawiam

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Co to są mięśnie dna miednicy?
Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.
Witam. Mięśniaki zazwyczaj wykrywane są na podstawie standardowego badania usg. Trudno polecać mi konkretny ośrodek, ale w każdym przypadku warto udać się do poradni ginekologicznej znajdującej się przy szpitalu klinicznym.