Badanie poziomu leku w surowicy krwi przy stosowaniu Tegretolu

Przy braniu Tegretol CR 200 czy powinnam jakies badania zrobić dodatkowe sprawdźic poziom leku w surowicy krwi i czy lęk zle nie wpływa na organizm wewnatrz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Monitorowanie stężenia leku stosuje się w niektórych przypadkach. Jeśli lekarz prowadzący nie zdecydował się na tego typu diagnostykę to nie ma konieczności wykonywania dodatkowych badań.