Badanie poziomu witaminy D w organizmie

Witam,w związku z moimi dolegliwościami zasugerowano mi zrobienie badanie ilości witaminy D i taki mam wynik:11,60 ng/ml. Niedobóór<10mg/ml ,toksyczność >100ng/ml,w moim wieku powinnam mieć 30-80 ng/ml.Proszę o wytłumaczenie co to dla mnie znaczy

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest suplementacja. proszę koniecznie udać się dolekarza rodzinnego.