Badanie TSH przy nieznikającej pokrzywce

Witam, mam 22lata, moje wyniki krwi -tsh-0.206 norma0.230-4.500 ft3 2.35 norma3.90-7.80 ft4 norma11.50-21.00 jestem po operacji tarczycy (została całkowicie usunięta). Od miesiąca zmagam się z okropną pokrzywką-jej występowania nie jestem w stanie określić. Nasila się jak wychodzę z domu. Leki przeciwhistaminowe ją lekko hamują. Wyjechałam nad morze-było o wiele lepiej.Wróciłam do Łodzi-wszystko wraca. Czy jod lub moje niskie wyniki mogą mieć coś z tym wspólnego?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, problemy z tarczyca raczej nie powinny mieć wpływu na występowanie pokrzywki. Proszę się udać do dermatologa/alergologa żeby wykonać testy alergiczne. Pozdrawiam.