Bardzo proszę o analizę moich wyników

Bardzo proszę o analizę moich wyników. Wiem, że limfocyty mam podwyższone. Czy to może być coś poważnego, czym powinnam się martwić? Leu 6,65 m/mm. Lim 49,3%. Mon 3,9%. Gra 46,8%. Ery 4,05 m/mm. MCV 86,2 FL. Ht 34,9%. MCH 28,8 pg. MCHC 33,5 g/dl. RDW 8,6 Hb. 11,7 g/dl. Tro 238 m/mm. Mpv 7,1 fl. Pt 0,17%. PDW 10,6. OB po 1 godzinie 9 mm.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Podwyższony odsetek limfocytów może wynikać z infekcji wirusowej. Powinna Pani za ok. 2 tygodnie-miesiąc powtórzyć badanie. Ponadto wyniki wskazują na łagodną niedokrwistość - powinna Pani udać się na wizytę do swojego lekarza rodzinnego celem ustalenia leczenia.