Bardzo proszę o interpretację wyniku testu na toksoplazmozę

Oto wyniki badania na toksoplazmozę, jestem w 15. tygodniu ciaży IgG 61,10 ujemny  poniżej 6,50, wątpliwy 6,50-8,0 dodatni 8,0 IgM 0,388 ujemny poniżej 0,900, wątpliwy 0,900-1,100, dodatni powyżej 1,100
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Nie możemy na nie odpowiedzieć, ponieważ dotyczy interpretacji wyników badań.
Skonsultuj swoje wyniki z lekarzem prowadzącym Twoją ciążę. On na pewno udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z chęcią odpowiemy i życzymy dużo zdrowia.

Z poważaniem,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl