Bezpodstawna zazdrość o partnera

Od długiego czasu jestem zazdrosna o mojego partnera. Jesteśmy razem o 3 lat. Mam problem z zazdrością. Jestem zazdrosna o wszystko i o każdego, chodź jak sam mówi nie mam być o co bo to ze mną chce spędzić życie. owszem moja zazdrość jej bezpodstawna ale nie umiem przestać. Kłócimy się przez to bardzo często i oddalamy się od siebie coraz bardziej. Nie umiem sobie z tym poradzić i nie umiem się powstrzymać. Jak tak dalej pójdzie będziemy musieli się rozstać, a bardzo oboje tego nie chcemy.

Witam, napisała Pani że odczuwa bezpodstawną zazdrość w stosunku do partnera. Często się Państwo kłócą z tego powodu, oddalają się od siebie. Zauważyła Pani że zazdrość może być powodem końca Państwa związku. Czym ta zazdrość jest powodowana? Wzajemne zaufanie to podstawa w związku, proszę się zastanowić co mogłaby Pani zrobić aby zwiększyć to zaufanie do partnera. Proszę skorzystać z pomocy psychologa, terapii indywidualnej lub par. Pozdrawiam serdecznie