Biała galaretowata wydzielina podczas okresu

witam, dzis rano bolał mnie brzuch mam okres, wiec niby nic dziwnego ale przy załatwianiu wprost wypadla mi dość duza biala jakby galaretka, było jej dużo i nie wiem co się dzieje, czy to jest skutek jakiejś choroby?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez wykonania badania nie można stwierdzić co jest przyczyną powyższego stanu. Proszę się udać do lekarza ginekologa celem wykonania badania i ewentualnych dodatkowych badań. Pozdrawiam.