Biała wydzielina na wargach sromowych podczas dni płodnych

Witam mam 23 lata gdy mam dni plodne na wargac sromowych mniejszyc jak i wiekszych tworzy mi sie serek nie powoduje on zadnego dyskomfortu zadnego swiadu i tym podobne czy tak moze sie dziać ?mam to odkad pamietam zwykle pojawia sie jakies pare dni po miesiaczce po uplywie dni plodnych stopniowo znika mimo tego jest da sie go umyc plynem prosze o porade -dodam jeszcze ze jestem dziewicą jesli to ważne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane grudki mogą mieć pochodzenie fizjologiczne (śluz szyjkowy) jak i może być to wynik infekcji grzybiczej. W celu postawienia konkretnej diagnozy sugeruję konsultację ginekologiczną.