Biały i gęstawy śluz niezależnie od dnia cyklu

Witam, mam pytanie odnośnie wydzieliny z pochwy. Mianowicie niezależnie od dnia cyklu ciągle mam biały gęstawy śluz. Aczkolwiek nie jest to "podobno" nic na tle grzybiczym. Te schorzenie z kolei długo leczyłam i nawraca - leków to już chyba od A do Z się "nawkładałam" i nałykałam. Ale po skończonych kuracjach antybiotykowych wciąż pozostaje ten biały śluz. czy tak już musi być czy to jakaś nieprawidłowość? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Możliwe, że u Pani to normalny śluz i nie jest potrzebne żadne leczenie.

Pozdrawiam.