Biegunka od 1,5 tygodnia i nudności po posiłkach a ryzyko ciąży

Mam 29 lat. Od 1,5 tygodnia mam biegunke codziennie przynajmniej 2 ray dziennie, jak cos zjem to jest mi niedobrze, opoznienie mi sie okres 3 dni narazie, bola mine piersi i streusuje sie troche ostatnio. Malo co jem a I tak utrzymuje wage. Mam niedoczynnosc tarczycy. Nie moglam zajsc w ciaze z mezem Od 5 lat, ostatnio zdazyl mi sie stosunek z innym partnerem (doszedl we mnie), czy jest mozliwosc ze moglam zajsc w ciaze?

Elżbieta Rhone

Witam,
teoretycznie u każdej współżyjącej kobiety w wieku rozrodczym możliwa jest ciąża. Proponuję wykonanie testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki.