Bladość ust, zimne dłonie, długotrwały ból w klatce piersiowej

Czy powinnam się zgłosić do kardiologa, czy do psychiatry?Mam wiecznie blade usta, jest mi stale zimno w dłonie i stopy,mam charakterystyczny kształt kciuków, jestem b. chuda,mimo że dużo jem. Często mam bez powodu dotkliwy, długotrwały ból w lewej części klatki piersiowej.2 ms-ce temu w nocy,gdy próbowałam zasnąć,miałam ból w całej klatce p.-trwał parę godzin, pociłam się,miałam irracjonalne,ale silne poczucie, że umrę-napisałam list pożegnalny.Potem lekko wymiotowałam i udało mi się zasnąć.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy są niepokojące, wymagana diagnostyka, najpierw kardiologiczna, po wykluczeniu chorób serca wskazana konsultacja psychiatry.