Ból brzucha i zaburzenia miesiączkowania po dwóch porodach metodą cesarskiego cięcia

Witam .Jestem po dwoch cesarkach.Co miesiąc jak mam okres boli mnie macica w tym miejscu co byly ciecia ale w tym stopniu ze ciezko wstac z lozka pierwsze 2 dni ,czy nawet zakasłac jak miesnia sie napinaja .Pozatym okres tez mam dziwny ale regularny .Mam okres np 4 dni taki mega obfity a potem pare dni przerwy i znowu cos zaczyna leciec ,ale nie zywa krew tylko ciemniejsza ze skrzepami jeszcze i tak ze 4 ,5 dni .Co moze byc tego powodem? Nie zazywam zadnej antykoncepcji.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy wymagają diagnostyki ginekologicznej. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci USG dopochwowe. Uzyskane w ten sposób informacje pozwolą postawić konkretną diagnozę oraz ewentualnie rozpocząć leczenie.