Ból brzucha po lewej stronie kierujący się przez lewą pachę do nogi

Witam mam pytanie co oznacza ból brzucha po lewej stronie kierujący przez lewą pachę u nogi .w pewnych momentach cierpnie lewa noga do kolana .przy ostatniej wizycie u ginekologa w 4 dniu cyklu pęcherzyk gaffa miał 1,5 cm.ale martwi mnie ten ból ponieważ nie ustaje promieniują nawet do plec. wystepują wzdęcia i zaparcia

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego trudno mi to stwierdzić jednoznacznie. Może to być ból wynikający z przyczyn ginekologicznych, jak tez objaw przepukliny udowej. Konieczne jest badanie lekarskie.