Ból brzucha w czasie okresu 7 dni po stosunku

witam was moja ukochana po stosunku ma bole brzucha odbija sie jedzenie jej nic niechce jej sie robic jest spiaca stosunek był 13 a okres dostała 20 czerwca i muwi ze okres ma obfity i muwila ze 10 dni bedzie mniec okres prosze o szczere odpowiedzi dziekuje pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Zbyt długie i zbyt obfite miesiączki mogą mieć wiele przyczyn. Na pewno konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa, który powinien zbadać Pana partnerkę i zlecić ewentualnie dalsze dodatkowe badania. Nie należy bagatelizować takich dolegliwości. Pozdrawiam.