Ból gardła promieniujący do ucha po anginie

Witam Mam pytanie, chorowałem ostatnio na angine i wydaje mi się, że nie do końca ją wyleczyłem, teraz po jakimś tygodniu trochę objawów mi wróciło. Mianowicie, podczas przełykania ból gardła promieniujący do ucha. Po 2 dniach brania tabletek na gardło i kropli do ucha, powoli objawy ustępują ale stresuje mnie trochę fakt, iż idealnie na "jabłku adama" mam takiego jakby malutkiego guza albo wystającą chrząstkę widoczną dopiero po podniesieniu szyji do góry. Czy to może być spowodowane bolem gar

Michał Springer

Witam, Pana stan powinien ocenić w bezpośrednim badaniu lekarz rodzinny. Jeżeli jest to nawrót anginy to dostępne bez recepty tabletki na gardło nie pomogą. Pozdrawiam.