Ból głowy, brzucha i gardła oraz wymioty

Witam od soboty mam lekkie bóle głowy w okolicach brwi, ale czuję je tylko przy odwróceniu głowy lub jak podnoszę, w sobotę miałam leki ból brzucha, boli mnie również gardło, przy połykaniu śliny czy jedzeniu, mam uczucie jak by tam zalegała flegma. W niedziele miałam uczucie jak bym chciała zwymiotować ale nie mogłam. Wczoraj już zwymiotowałam ale samą wodą , z jednej strony przez te 3 dni też bardzo mało jadłam. Piłam herbatę na oczyszczanie jelit i dzisiaj oddałam kał z krwią. moja temp.38'

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do lekarza aby wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz USG jamy brzusznej.