Bół głowy nasilający się wieczorem i pogorszenie wzroku

Witam. Od około pół roku boli mnie głowa. Ból na początku był silny i trwały, bolała całą twarz i skronie oraz szczęka. Teraz ból pojawia się kilka razy dziennie, w różnych miejscach, punktowo, raz z boku, z tyłu, skronie, czasem w kilku miejscach jednocześnie, jakby ktoś palcem przyciskal a czasem jakby pieczenie. Zauważyłam tez pogorszenie wzroku. Ból nasila się wieczorem. Czy moje objawy wskazują na guza? Błagam o jakąś rade.

Nie stawia się diagnozy guza, ani nie wyklucza na podstawie 3 zdań.
Rozpoznanie rodzaju i przyczyny bólów głowy stawia się na podstawie dokładnej znajomości charakterystyki objawów, czynników prowokujących, objawów towarzyszących, wyniku badania pacjenta a czasem badań obrazowych.
Proszę udać się na konsultację do neurologa.