Ból głowy z tyłu i nadmierne wypadanie włosów

Witam moim problem jest bol glowy z tylu szczegolnie lewa strona mam uczucie jakby tam cos bylo moze tetniak bo rowniez czuje w niej jakby mi bomba tykala dokladnie rok temu mialam robione Mri glowy nic nie wykazalo biore po 2 propanole dziennie i sertlaline na anxiety bo tu lekarze twirdza ze nic mi nie jest tylko to . PrZerazajace jest wypadanie wlosow dlaczego? Biore zelazo od lekarza ale poprawy nie ma .czy od tych szumow w glowie i pulsowania moga wypafac wlosy i dretwe kosci

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest negować zdanie lekarzy badających, ponieważ oni mają lepszy obraz tego co może Pani dolegać. Czy wartości ciśnienia tętniczego krwi są w normie? czy była Pani u psychiatry? Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie terapeutyczno-lecznicze.