Ból i dyskomfort w okolicy intymnej po inicjacji seksualnej

Wczoraj przeżyłam swój pierwszy raz, niestety mimo tego, że nie byłam zestresowana i właściwie wszystko powinno być w porządku, było to bardzo bolesne. Rano przy oddawaniu moczu piekło mnie wejście do pochwy, tak samo w ciągu dnia odczuwałam lekki dyskomfort w okolicach sromu. Czy to jest normalne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza.