Ból i obrzęk kolana po urazie u 25-latki

witam .a wiec tak od października jestem na l4 uraz kolana ,kolano nie bylo usztywnione itp lekarz stwierdził że to zerwane więzadło krzyżowe proste najprawdopodobniej na nastepnej wizycie już kolano było mocno spuchniętę bolało i nie mogłam stawać na nogę do tej pory się nie porostuję do końca i nie mogę jej zgiąc zbyt mocno czekam na rezonans ale boli i w dodatku lekarz stwierdził ostarnio że mam wysięk i mam nie ćwiczyć a po rezonansie pogadamy ale na to badanie czeka a ja nie daje rady

Renata GrzechociĹska

Niestety nie jestem w stanie Pani pomóc w żaden sposób. Proszę zażywać środki przeciwbólowe i spróbować przyspieszyć badanie MR