Ból jajników, senność, nabrzmiałe piersi, apatia i bóle głowy a możliwość ciąży

Witam. Od paru dni staje bolą mnie jajniki, towarzyszy temu ogromna senność , nabrzmiałe piersi, apatia oraz bole głowy . Ostatnia miesiączkę miałam 22 grudnia . Do stosunku doszło 4,5,7 oraz 11 stycznia . Termin owulacji przypadał na 8 stycznia. Czy istnieje możliwość ciąży ? Czy mogą to byc inne problemy ? Dodam ze moj mocz jest bardzo ciemny i często chodze sikać

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście oprócz ciąży może występować jakaś infekcja. Jeżeli okres nie wystąpi w planowanym terminie proszę wykonać test ciążowy i następnie jeżeli krwawienie nadal nie występuje proszę udać się do ginekologa. Jeżeli bóle się utrzymują proszę udać się do swojego lekarza celem badania lekarskie, po którym można będzie określić ewentualną przyczynę i zalecić odpowiednie leczenie.