Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym od kilku lat

Dzień dobry. Od kilku lat zmagam sie z bólem kręgosłupa odcinek lędźwiowy. Jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało. Od roku dodatkowo nasilil sie przeszywający bol prawej łopatki.Przeswietlenie nic nie wykazało .Teraz od kilku miesięcy nie moge przespać całej nocy z powodu bólu dolnego odcinka kręgosłupa .Tak jest tylko w nocy (próbowałam rożnych materacy i najlepiej śpi mi sie na miękkim nie wiem czy to dobrze dla kręgosłupa ) bol jest taki duży , ze cieżko mi sie przekręcić na drugi bok .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki o badanie MR kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.