Ból krtani podczas przełykania śliny i chrypa

Witam od 3 dni męczy mnie ból krtani podczas przełykania śliny. Co jakiś czas mam chrypę. Ogólnie ból jest po prawej stronie jak migdałek. Nie czuje tam żadnego guzka czy coś podobnego. Czy jest możliwość, że jestem lekko przeziębiony ? Pogoda się bardzo zmieniła, a o godzinie 6:30 jest trochę mrozik i dużo wdycham zimnego powietrza i to może być przyczyna ??

Małgorzata Panek

Lekarz powinien obejrzeć Pana gardło.
Proszę się udać do lekarza rodzinnego. Może okazać się konieczna wizyta u laryngologa.
Pozdrawiam