Ból lewej strony pleców podczas ciąży

Witam jestem w ciąży i strasznie boli mnie w okolicy kręgosłupa ale po lewej stronie tak jakby nerka,i nie wiem czy mam sie martwic i robić z tym coś czy poprostu po urodzeniu sie dziecka to minie.moja lekarz ginekolog mowila ze cos mam z nerkami bo w wyniki moczu sa nie za dobre dala mi antybiotyk i nospe ale za bardzo nie przechodzi mi,i powiedziala ze po urodzeniu dziecka musze sobie je wyleczyć.

Witam. Być może objawy są wynikiem kamicy układu moczowego która sprzyja rozwojowi infekcji. Jeśli objawy są nasilone proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.