Ból mięśnia 5 tygodni po urazie

Witam Naciągnąłem mięsień ( przynajmniej taka diagnoza została postawiona na podstawie wywiadu bez USG ) czworoboczny grzbietu podnosząc ciężki przedmiot . Mija piąty tydzień a ból jest porównywalny jak w pierwszym tygodniu . Rano po przebudzeniu ból jest znikomy i z biegiem dnia doskwiera bardziej uniemożliwiając dalsze funkcjonowanie , promieniując na lewą rękę , powodując drętwienie . Ból przeszkadza mi w staniu , szczególnie siedzeniu i prowadzeniu auta .

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ból w dalszym ciągu nie przechodzi proszę udać się do lekarza, bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.