Ból nogi u chorej na cukrzycę i wyniki badania krwi

Witam serdecznie mam 33 lata choruję na cukrzycę 20 lat.Ostatnio zabolała mnie prawa noga zrobiłam rtg nic nie wyszło.Zrobiłam więc badania krwi morfologię i trochę zaniepokoiły mnie wyniki dlatego bardzo prosiła bym o przeanalizowanie ich podam te wyniki które odbiegają od normy.MCV 77,OO FL norma(80-97), MCH 22,10pg norma(26,5-33,5), MCHC 28,60 g/dl norma(32-36),płytki krwi 440,00tys/ul norma(150-390), limfocyty 48,10% norma(17-48), PDW 20,00fl norma(10-18) OB 37mm/h z góry dziękuję.

Witam. Opisane odchylenia od normy najprawdopodobniej świadczą o niedoborze żelaza. Wskazane jest wykonanie badania krwi świadczącego o parametrach jego gospodarką (Fe, UIBC, ferrytyna). Sugeruję również konsultację z lekarzem który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.