Ból okolic pachwiny i łona

Od wczoraj odczuwam duży ból okolic pachwiny i łona. Nawet dotyk sprawia ból. Ponadto po kilku godzinach spuchł mi penis (żołądź i okolice). Byłem na pogotowiu,nikt nie potrafił mi pomóc. Dostałem antybiotyki i leki przeciwzapalne. Badanie USB łona/pachwin nic nie wykazało. Po badaniu fizykalnym przez urologa, też nic nie stwierdzono. Co może być przyczyną takie stanu? Nie miałem żadnego stosunku płciowego wcześniej, ani urazu.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele. Bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać sie do urologa.