Ból pleców i pogłębiona lordoza

mam mocny bol plecow czasami odpuszcza mi na dwa trzy dni i czasem noga mnie boli kuleje bylam na przeswietleniu i napisane jest :lordoza poglebiona , czesciowa lumbalizacja s1?z cechami niespojenie łuku kręgu.cechy os sacrum acutum. Prosze o pilna odpowiedz bo nie wiem co mam z tym zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc coś więcej powiedzieć konieczna jest łaczna analiza bezpośredniego badania lekarskiego oraz wykonanych badań diagnostycznych. prosze koniecznie udać się do lekarza zlecajaego powyzśze badanie.