Ból pod łukiem żebrowym podczas oddychania i kaszlu

obudziłam się z bolącym bokiem, na początku nie myslalam, że to coś groźnego jednak coraz bardziej zaczynam myśleć, że moze to byc cos zlego. boli mnie po lewej stronie pod łukiem żebrowym, boli kiedy robie głęboki wdech, kaszle albo wykonuje jakiś gwałtowny ruch wymagajacy skrętu tłowia. zastanawia mnie co to moze byc. jestem chora, od piatku mam zapalenie migdalkow i vhore zatoki, przyjmuje taromrntin, fanipos , acc i wczoraj wzielam tabletke ibuprom zatoki. prosze o odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wynikać z neuralgii nerwów międzyżebrowych. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli bóle nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.