Ból pod żebrami i drżenie mięśni pod pachą

Witam, od kilku dni co jakiś czas pojawia się uczucie kłucia, pod złączeniem żeber, ból jest dość dokuczliwy, do tego co jakiś czas pojawia się drganie mięśni pod prawą pachą. Co to może być?

Magdalena StusiĹska

Być może jest to ból związany z niedoborem jonów magnezowych i wapniowych- należy spróbować je uzupełnić preparatami w tabletkach. Jeżeli to nie pomoże- skonsultować się z lekarzem.