Ból podczas oddawania moczu i silny ból podbrzusza oraz krwawienia u 56-latki

Witam, chcialabym sie dowiedziec co to moze byc, dwa m-ce temu podejrzewalam,ze ponownie mam klopoty z nerkami i po badaniu wyszly bakterie, na ktore dostalam antybiotyk. tydzien temu ponownie bol przy oddawaniu moczu i silny bol podbrzusza. wczoraj dostralam ponownie leki, ale nie za bardzo przechodzi, od dwoch dni az boje sie isc do toalety, gdyz pojawily sie krwawienia z malymi skrzepami , silny bol podbrzusza, zaznaczam,ze mam 56 lat i od 5 lat brak miesiaczki, gdzie powinnam sie zglosic?

Małgorzata Panek

Czy jest Pani w stanie określić źródło krwawienia? tzn. czy krew pochodzi z dróg rodnych czy też z cewki moczowej/pęcherza? Czy chodzi Pani na regularne kontrolę do ginekologa?
W przypadku krwawienia powinna się Pani niezwłocznie zgłosić na ostry dyżur do szpitala lub ew. przychodni/nocnej pomocy lekarskiej. Tam skonsultują Panią urologicznie i ginekologicznie, by odnaleźć przyczynę dolegliwości.
Pozdrawiam