Ból prawego jajnika a wyniki moczu, próby nerkowe i morfologia

Kobieta 30 lal od jakiegoś czasu odczuwam ból prawego jajnika czasem wydaje mi się pachwiny byłam u ginekologa ale powiedział że jest wszytsko ok. Zrobiłam wyniki moczu, próby nerkowe oraz morfologię: oto wynik: Przejrzystość - przejrzysty, Barwa-żólta, Glukozay,białko,Bilirubina,leukocyty,erytrocyty,Azotyny,Ketony,Kwas askorbinowy-wszystko ujemne, ph-5, ciężar właściwy-1025, urobilinogen 0,2, nabł płas-pojedyncze Leukocyty 1-2mEryticyty 0-1,Flora bak.Szczawiny wapnia -nieliczne, eGFR 126,52

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki są prawidłowe - tym nie powinna się Pani zatem niepokoić. Ze względu na dolegliwości sugeruję wykonanie USG dopochwowego.