Ból prawej części twarzy

Od 3 miesięcy cierpię z powodu bólu prawej części twarzy. Zaczęło się od okolic nosa i oka, później przeszło na policzek. Teraz doszedł ból gardła i uczucie zatkania ucha/wody w uchu. Ból towarzyszy mi ciągle.Jest tępy, palący, uciskający.Robiłam RTG zębów, usunęłam zatrzymaną górną ósemkę, konsultował mnie okulista i neurolog.Nikt nie postawił diagnozy.Teraz dostałam skierowania do laryngologa, ale na wizytę muszę jeszcze poczekać. Co może być przyczyną moich dolegliwości?

Poza wykluczeniem guza w nosogardle proszę też zwrócić uwagę na staw skroniowo-żuchowy; jego dysfunkcja daje rozmaite bóle w obrębie twarzy.
Jeżeli nikt nie znajdzie przyczyny, a tak prawdopodobnie będzie, proszę udać się do poradni leczenia bólu, w której znają się na leczeniu funkcjonalnych bólów twarzy.