Ból promieniujący do palców i łokcia podczas próby wygięcia

Dzień dobry. Pisze z pytaniem odnośnie nadgarstka prawej ręki. Od tygodnia nie mogę wygiąć go do góry i czuje ból promieniujący do palców i łokcia podczas próby wygięcia. Co może być przyczyną oraz jak to wyleczyć? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Powodem może być zapalenie ścięgien prostowników palcy lub ucisk nerwów obwodowych.