Ból w górnej części brzucha a stres

Od kilku dniu pojawia sie ciagle klucie w gornej czesci brzucha, na srodku przy lini konczacych sie zeber.Czy to mozliwe ze klucie pojawia sie ze stresu i zdenerwowania?

Lek. Katarzyna Szymczak

Możliwe jest występowanie bólu na tle stresowym, jednak najpierw należałoby wykluczyć inne przyczyny, dlatego radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwe są takie bóle z takich powód ale nie koniecznie. Należy przeprowadzić badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.