Czym może być spowodowany ucisk w górnej części brzucha?

Czym moze byc spowodowany ucisk w gornej czesci brzucha na srodku? Nie zauwazylam, zeby wystepowala ta dolegliwosc po jedzeniu. Nie odczuwam jej tez zbyt czesto w dzien, raczej wieczorem czuje taki ucisk i pelnosc.

Do postawienia diagnozy potrzeba badania lekarskiego i wnikliwie zebranego wywiadu oraz najprawdopodobniej badań dodatkowych (badanie z krwi, usg). Proponuję wizytę w pierwszej kolejności u lekarza rodzinnego, do rozważenia wizyta u gastrologa. Pozdrawiam